• Ново
903795-601 LA-D707P За HP Лаптоп 15-АЈ 15-AC серија Лаптоп Плоча со i3-7100U ПРОЦЕСОРОТ,Сите функции се целосно Тестирани!
zoom_in

903795-601 LA-D707P За HP Лаптоп 15-АЈ 15-AC серија Лаптоп Плоча со i3-7100U ПРОЦЕСОРОТ,Сите функции се целосно Тестирани!

DEN 10464.00

Износ
check Во продавницата.


Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Услови : Вие треба да внимателно да ги прочитате на Превозот, Исплати, и се Враќа Политики. Купувањето или користењето на нашите производи, значи дека сте ги прочитале и прифатени овие Услови. Сликата е вистинската слика на вистински проект, тоа е само за референца. Ако не сте сигурни, обратете се. Ако имате било какви загриженост, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе бидеме среќни да ви помогне (Пред и По Продажба). · Сите плоча се целосно тестирани ok пред пратката и бидете сигурни дека тоа работи и во добра состојба. · ако ви требаат повеќе компјутери на матични плочи,добредојдовте на enqiury нашите продажни за корист цена. · Нашите матични плочи не вклучува ПРОЦЕСОРОТ,само одбор · стоката се многу префинет,pls потврдите дека има технологија за да го инсталирате сами,инаку го направите тоа со професионален инженер. Начин на употреба : Да се обезбеди матични плочи ќе купи работи stably, pls имајте го на ум следново : 1,прво,pls се направи сите хардвер инсталиран добро или во добра состојба, како што се ПРОЦЕСОР,RAM меморија, стап,екран,LCD кабел,HDD и така натаму. 2,Вториот, бидете сигурни за користење на оригиналните фан 3,Во процесот на инсталација, pls бидете сигурни дека секоја конектори се инсталирани добро или стабилна.

Почетен Датум:
2013
Форма Фактор:
ATX
Чипсет Производител:
Intel
Пристаништа:
VGA,Ethernet,USB 2.0,Bluetooth,USB 3.0
Со ПРОЦЕСОРОТ:
Yes
Тип Socket:
одборот на процесорот
Форма Фактор:
CEB
Меморија Тип:
DDR4
Пакет:
Yes
Меморија канал:
Двојно
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Примена:
Лаптоп
Максимална Ram Капацитет:
16 GB
Графичка Картичка Тип:
Интегрирани
Бренд Име:
HAOSHIDENG
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Број На Модел На:
15-АЈ
Меморија Банка:
4 DDR4
Објектот Состојба:
Користи
Чипсет:
Intel H77

Им се допаѓа и на купувачите..