• Продажбата
  • Ново
Нордиските Стил Doormats Фламинго Кактус Шема Теписи за Дневна Соба Antiskid Спалната соба Површина Тепих Кујна, Тоалет Мат 50*120cm
zoom_in

Нордиските Стил Doormats Фламинго Кактус Шема Теписи за Дневна Соба Antiskid Спалната соба Површина Тепих Кујна, Тоалет Мат 50*120cm

DEN 412.00 736.32

Износ
check Во продавницата.


Карактеристики Сосема Нов и висок квалитет. Висок квалитет на подот теписи, исто така, совршен за дома декор. Еколошки Бои, Веќе Се Мијат Стабилност. Тоа може да се користи во седи просторија или спалната соба или Dinning соба. Погоден за користење на плочки, лино, дрвени & ламинатни подови. Напомена : Пластични себе има вкусот, вкусот е неизбежна, пред употреба ве молиме чистење и вентилација, по употреба!Почитувани пријатели, ве молиме да се разбере! Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики. Ве молиме овозможи 1-3c м грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате. Големина на : 40*60см,50*80см,60*90cm,50*120cm Боја : како на сликата
Време на испорака :
По 15-20 дена (Јапонија, Сингапур, Јужна Кореја, Малезија)
15-35 работни дена (Запад Евра, Исток Евра, Океанија, Среден Исток, Северна Америка)
35-45 работни дена (Јужна Америка, Африка, Јужна Африка)
45-60 работни дена (Русија)

Големина:
40x60cm, 50x80cm, 60x90cm, 50x120cm
Функција:
Лепило-Заштитна,Навремено-Отпорни,Анти-Лизга
Техника:
Машина Направени
Материјал:
100% Полиестер
Употреба:
Молитва,Врата,Подот,Бар,Автомобил,Вежбање,Бања,Отворено
Возрасна Група:
Возрасни лица
Примена:
Спална соба
Шема:
Печатени
Бренд Име:
YIGENG
Стил:
Европа
Шаблон Тип:
Цртан филм
дизајн:
Ориентален
Спецификација:
40*60cm,50*80cm,60*90cm,50*120cm
Број На Модел На:
BRD0256
Примена:
Дневна Соба, спална соба и бања соба
Тепих Продажба:
Заврши Тепих (парче)

Им се допаѓа и на купувачите..