• Продажбата
  • Ново
ФОКС Мека Двоен Канал Машки Masturbator Првенство Реални Вагината Анален Џеб Пичка Вистинска Девојка Vajina Masturbator Секс Играчки за Мажи
zoom_in

ФОКС Мека Двоен Канал Машки Masturbator Првенство Реални Вагината Анален Џеб Пичка Вистинска Девојка Vajina Masturbator Секс Играчки за Мажи

DEN 1171.00 1377.12

Износ
check Во продавницата.


ФОКС Двоен Канал Авиони Првенство 1.Двоен Канал двоен дијамант, облик е дефинитивно еден човек е омилен вкус. 2. Еден е на Јужна кореја девојки апстракција канал устата, на другиот крај е Кинески дами Јин Jiao уста, со дела на мед грав, светлина триење мед грав, имам тешко. Не верувам дека можете да се обидете. 4. Двоен-на чело dual-канал, можете да го промените игра, сосема различни чувства, канал клип вшмукување смисла е релативно силен, многу лесно за чистење, со кои се соочува тапа ќе биде во можност да се исчисти. 5. Бела лента, повеќе благородна атмосфера, дава впечаток дека девојката е како бела кожа, можете да видите што импулс, втората идеја е да се стави на ѓаволот во тоа. 7. Сите Британски ФОКС производи, сите не-токсични и невкусна еколошки суровини, 3-годишна гаранција, да ви даде 100 поени на доверба, no одличен избор. 8. Имајте на ум дека по употреба, по чистење, бидете сигурни да вентилација за да се исуши.
1. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по примање. Не се отвори спорот без комуникација.
2. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ја нашата по услуга на персоналот пред да ја вратите.
3. Ако објектот е неисправна на 1 месец, ние ќе рамо ЕДЕН НАЧИН товарни праќаш замена по добивањето враќа. Или понуда за наплата (не вклучуваат товар) откако ќе го прими неговиот објект.
4. Ако објектот е неисправен по 2 месеци, сеуште можете да го испрати назад до нас.

Тип На Објект:
Masturbators
Број На Модел На:
FOXxy
Големина:
20cm*7cm
Бренд Име:
Фокс
Материјал:
ABS
Непристојни Слика:
No
Пакување:
Дискретна пакување
Материјал:
ABS+TPR + Силикони
Точка име :
Вагината и аналниот пичка
Функција:
Двоен Канал вистински пичка
Функции:
возрасни секс производи
Производот Категорија:
Прирачник мастурбацијата
Внатрешната Структура:
тип на девојка

Им се допаѓа и на купувачите..