• Продажбата
  • Ново
YOTAT 1 BUC Remanufactured за HP 70 глава за печатење За HP70 Печати ја главата Z2100 Z5200 Z3100 Z3200 Photosmart ПРО B9180
zoom_in

YOTAT 1 BUC Remanufactured за HP 70 глава за печатење За HP70 Печати ја главата Z2100 Z5200 Z3100 Z3200 Photosmart ПРО B9180

DEN 1311.00 1394.40

Износ
check Во продавницата.


70 глава за печатење За HP70 Печати ја главата Z2100 Z5200 Z3100 Z3200 Photosmart ПРО B9180
Printer Model :
За HP Designjet Z2100
За HP Designjet Z5200
За HP Designjet Z3100
За HP Designjet Z3200
За HP Photosmart ПРО B9180
Пакет содржина : 1 buc + Желудник nta / Жолта за HP70 глава за печатење

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
боја:
M,Y
Број На Модел На:
За hp70
Бренд Име:
YOTAT
Кертриџ за Статус:
Целосна
Функција:
Повторно Произведени
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Модел Бр.:
За hp70
квалитет:
одделение А
Сертификат:
SGS ISO9001 ISO14001

Им се допаѓа и на купувачите..