• Продажбата
  • Ново
Компатибилен T0921 T0922 T0923 T0924 4PK Б.К/C/M/Y Refillable Мастило Кертриџ Со Чип За Epson ПЕРО C91/CX4300 Печатач
zoom_in

Компатибилен T0921 T0922 T0923 T0924 4PK Б.К/C/M/Y Refillable Мастило Кертриџ Со Чип За Epson ПЕРО C91/CX4300 Печатач

DEN 441.00 479.52

Износ
check Во продавницата.


Компатибилен T0921 T0922 T0923 T0924 4 PK Б.К/C/M/Y Refillable Мастило Кертриџ Со Чип За Epson ПЕРО C91/CX4300 Печатач
T0921 T0922 T0923 T0924 Refillable Мастило Кертриџ Пакет Вклучуваат : ( 1 BK +1 C+1 M+1 Y )
1 Парче T0921 T0922 T0923 T0924 Б.К.
1 Парче T0921 T0922 T0923 T0924 C
1 Парче T0921 T0922 T0923 T0924 M
1 Парче T0921 T0922 T0923 T0924 Y

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
T0921-0924
Бренд Име:
Tatrix Меѓународни
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Празен
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Модел:
T0921-0924 Refillable Мастило Кертриџ
боја:
Б.К/C/M/Y
шарени:
Yes
Кертриџ Статус:
Празен
За Epson:
Yes
Компатибилен:
Yes
Бесплатен превозот :
Yes
refillable:
Yes
Празен:
Yes
Функција:
Компатибилен БОЈА на Мастило

Им се допаѓа и на купувачите..