• Продажбата
  • Ново
2 ПАРЧИЊА luoCai компатибилни, Мастило Кертриџ за HP 27 28 Deskjet 450 450CI 5550 3420 3520 3550 3650 3740 3845 PSC 1210 Печатач За HP27
zoom_in

2 ПАРЧИЊА luoCai компатибилни, Мастило Кертриџ за HP 27 28 Deskjet 450 450CI 5550 3420 3520 3550 3650 3740 3845 PSC 1210 Печатач За HP27

DEN 822.00 1068.00

Износ
check Во продавницата.


Внимание
Почитувани купувачи,
Ве молиме потврдете ја вашата оригинална мастило кертриџ модел одговараат на нашите мастило кертриџ модел пред ставање ред.
Бидејќи истиот модел на печатач, различни региони може да користат различни кертриџ модел.
Сите текстови и слики се за повикување само.
Ако не се сигурни, ве молиме контактирајте ме, јас ќе се реши тој проблем за вас.
Ви благодариме за вашето доаѓање!
вашиот искрено,
Продавачот
Информации за производот
Модел : Luo Cai Компатибилни, мастило касети За hp 27 28 мастило кертриџ
Боја : Црна И Боја
Се Користи За :
За HP Deskjet 3320 3322 3420 3425 3450 3520 3520v 3550 3620v 3650 3650v 3651
За HP Deskjet 3740 3740v 3744 3745 3745v 3747 3840 3843 3845 3845xi 3847
За HP Office Jet 4110 4110v 4110xi 4215 4215v 4215xi
За HP PSC 1209 1310 1311 1312 1315 1315v 1315xi 1317 1318 2100 2170 2200
Пакување : 2 парчиња Многу : 1 BK+1 Color(C, M, Y)
Производ слики

Детали за производот
Како да инсталирате
Забелешка
Испорака
1. Ние брод на светот, по цел имаат следење на број.
2. Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добивме потврден плаќање.
3. Ако не сте добиле вашите предмети во рок од 30 дена по плаќање за поштенски испорака (како Кина Пост), ве молиме да ги споделите со нас.
ние понатаму ќе ги пратите пратката и да ви одговори. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4. Ние поддршка повеќето превозот начини : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, ПОС Малезија,
Русија Експрес-SPSR, EMS, курирската служба DHL. Шопинг водич за Плаќање :
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money
и банкарски трансфер.

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
LuoCai компатибилни, мастило кертриџ За HP27 28
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Количина:
2 парчиња/set
Модел Number1:
LuoCai компатибилни, мастило кертриџ За HP27 За 28
Погодна за печатење модел:
За HP Deskjet 3320 3322 3420 3425 3450 3520 3520v 3550 3620v 3650
Погодна За Печатење Model2:
За HP Deskjet 3740 3740v 3744 3745 3745v 3747 3840 3843 3845 3845xi
Погодна За Печатење Model3:
За HP OfficeJet 4110 4110v 4110xi 4215 4215v 4215xi 3847 3650v 3651
Погодна За Печатење Model4:
За HP PSC 1209 1310 1311 1312 1315 1315v 1315xi 1317 1318 2100 2170
Погодна За Печатење Model5:
За HP PSC 2200
со чип:
Yes
боја:
c, m, y, k
LuoCai компатибилни, мастило кертриџ За HP27:
LuoCai компатибилни, мастило кертриџ За HP27 28

Им се допаѓа и на купувачите..