• Продажбата
  • Ново
Мини машина за шиење креативни Денот на Вљубените подароци девојка сопруга, мајка подарок нови чудно
zoom_in

Мини машина за шиење креативни Денот на Вљубените подароци девојка сопруга, мајка подарок нови чудно

DEN 3064.00 3225.60

Износ
check Во продавницата.


1 : за Германија клиенти
ве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ . Без нив, ние може само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 : на руски клиенти
ве молиме оставете ги вашите име и презиме ( најмалку 3 зборовите ) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 : да се Бразилецот клиенти
ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
4 : да Украина, Белорусија клиенти
Ако изберете да брод од страна на Кина Пост( а особено Украина, Белорусија ), ве молиме почекајте трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 30 дена .
5 : за клиенти од Јужна Америка
ако имате даночен број ( како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн) , тоа ќе го намали многу проблеми со царината.

Механички Конфигурација:
Рамен Кревет
Број На Модел На:
ОЕМ
Бод Формирање:
Синџир Бод
Тежина:
1.8kg
Состојба:
Нови
Max. Шиење Брзина:
700
Тип:
Домаќинство Машина За Шиење
Се Хранат Механизам:
упатство

Им се допаѓа и на купувачите..