• Продажбата
  • Ново
32 ноктот тип масажа ролери Хип massager massager убава buttock Тенки тенките buttock
zoom_in

32 ноктот тип масажа ролери Хип massager massager убава buttock Тенки тенките buttock

DEN 153.00 168.00

Износ
check Во продавницата.


Опис :
32 вилица убава buttock масажа ролери, и целокупната канџи пластика, во согласност со колковите, масажа секој дел како radian на соодветни прилагодувања, конкавни и конвексни жито дизајн, натпревар секое тркало се состои од 23 парчиња на масажа ролери, масажа секој дел ќе биде го прегрна цврсто.
На честички се судрат масажа, вкупно 128 парчиња на ролери, цврсто притиснат масажа.
Целокупната мек материјал, според индивидуалните криви, масажа ролери возен.
Асиметрични масажа честички, им даде на кожата различни стимулација.
Разубават на континуирана употреба хип кожата секој ден.
Начин на употреба :
Бедрото од долу нагоре
* ви препорачуваме да користите 15 минути на ден, да не го користите за долго време

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Примена:
Телото
Материјал:
ABS
Големина:
Small
Број На Модел На:
000
Бренд Име:
HANRIVER

Им се допаѓа и на купувачите..