• Продажбата
  • Ново
Sumifun Електричен Шок Скалпот Massager Преносни Модели Octopussy Gripper Главата Змеј Shiatsu Massager Чешел USB C1460
zoom_in

Sumifun Електричен Шок Скалпот Massager Преносни Модели Octopussy Gripper Главата Змеј Shiatsu Massager Чешел USB C1460

DEN 505.00 777.60

Износ
check Во продавницата.


Напомена :
Почитувани руски клиенти , поради надградба на логистика политика, кога ќе се зголеми количината на купените производи , ќе најдете вие треба да се обрне на товар.
Па ние ви препорачуваме да може да се подели ги во повеќе наредби, на овој начин ќе уживаат во бесплатен превозот.
Опис :
Ергономски пет vibrating прсти.
Масажа на главата, како да прави главата бањата за главата во секое време.
Ублажува напнатоста и го стимулира чувствителни нерви во скалпот. Обезбедува длабока релаксација и помага во намалување на стресот.
Подобрување на циркулацијата на крвта, намалување на стрес и замор во текот на целиот ден.
Долг живот, заштеда на енергија дизајн.
Преносни големина, лесен за носење и употреба.
Можете исто така да го користите за floristry на еден дел од телото, како на половината, вратот, грбот, нозете, итн.
Опции :
Напојување : 2 парчиња. ААА батерии. & # 65288; Забелешка : батеријата не е вклучена. & # 65289;
Димензии : прибл. 71 x 212 x 37 mm / 2.8 x 8.4 x 1.5 инчи
Материјал : abs / пом
Вез Крстот Пакетот вклучува :
1 КОМПЈУТЕР. Електрични Главата Главата Massager

Бренд Име:
Sumifun
Примена:
Телото
Материјал:
Композитен Материјал
Број На Модел На:
C1460
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација

Им се допаѓа и на купувачите..