• Продажбата
  • Ново
Тренди 2018 Лето Дизајн рачно производство Парови Накит Вистински Кожа за на Рака Ткаенината Хривнија Писмо СОН Вера Хривнија & Закачам
zoom_in

Тренди 2018 Лето Дизајн рачно производство Парови Накит Вистински Кожа за на Рака Ткаенината Хривнија Писмо СОН Вера Хривнија & Закачам

DEN 748.00 959.52

Износ
check Во продавницата.


Точка Име : Тренди Лето Дизајн рачно производство Парови Накит 100% Вистински Кожа за на Рака Ткаенината Хривнија Писмо СОН Вера Хривнија & Алка Боја : Црна Материјал : Висок Квалитет Вистинска Кожа , Цинк Легура , Восок Јаже Големина : Машки Тип : 20.8 cm Периметар (1 cm = 0.39 Инчи ) Женски Тип : 19.3 cm 1) Нов Бренд ,ве молиме оставете малку боја грешка и 1-2 см мерење erro поради влијание од светлата и различни мерење начин. 2) Затоа што сите кожа накит се нови производство од нашата фабрика , па можеби нивното ќе имаат некои мирис кога ќе се примени тоа , и ве молиме да не грижете се , вие само може да се стави тоа на отворен простор за кусо време и овој мирисот ќе исчезне . 3) Ние поддржува КАПКА ШОПИНГ и ако сакате да го нарачате голема количина за вашиот бизнис , ве молиме контактирајте со нас прво да се добие убав цена , ви благодарам за вашата соработка . 4) За Русија Клиент , Според политиката на руската поштата, име на примачот мора да биде целосно име и презиме. ( given name) + татковски името + презиме )

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
qingzhimei
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
Лесно-кука
Број На Модел На:
Кожа хривнија DK018
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
љубителите'
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Материјал:
кожа
кожа хривнија материјал:
Вистинска Кожа , Цинк Легура , Восок Јаже
Големина:
ale Type

Им се допаѓа и на купувачите..