• Продажбата
  • Ново
Деца Момчиња Т Кошули 2017 Нови Лето Симпатична Мечка Глава Краток Ракав Девојки Т-маица Блузи Цртан филм на Животински Црн Деца маици Облека
zoom_in

Деца Момчиња Т Кошули 2017 Нови Лето Симпатична Мечка Глава Краток Ракав Девојки Т-маица Блузи Цртан филм на Животински Црн Деца маици Облека

DEN 296.00 493.44

Износ
check Во продавницата.


[ ИМЕ на ПРОИЗВОД ] Дете Момчиња Т Кошули 2017 Нови Лето Симпатична Мечка Глава Краток Ракав Девојки Т-маица Блузи Цртан филм на Животински Црн Деца маици Облека
[БОЈА] Црна
[SIZE] 80-90-100-110-120 одговараат за 12 M-5 T години бебе
[ТКАЕЊЕТО] Памук + Полиестер
Плочка физички мерења, 1-2 см грешка припаѓа на нормалата, на возраст само сугерираат , не е точно според различни Деца. Ви благодариме за вашето разбирање.
1 инч = 2.54 см
Децата НИ Големина
Должина
Биста*2
Ознака Големина
12 M
35 cm
27*2 см
80
24 M
37 см
28*2 см
90
3 T
39 см
30*2 см
100
4 T
42 см
32*2 см
110
5 T
45 cm
33*2 см
120
Објектот ќе биде предаден во рок од 1-5 работен ден по расчисти исплата. Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог) 1. Русија/USA/Франција/Велика Британија/Украина/Австралија/Германија/Канада обично преку е-пакет 7-20 дена,друга земја нарачки преку КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL ако одберете бесплатен превозот, но за жал ние не поддржуваат бесплатен превозот во некои земјата, како што се Ангола Албанија и други земји, кои не поддржуваат Кина Пост Воздух Mail услуги. 2. ЗА ДАНОЧНИ Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација.

Дете НИ Големина:
12M, 24M, 3T, 4T, 5T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Број На Модел На:
YYL2017022402
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
SOSOCOER
Пол:
Унисекс
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Памук,Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Краток
Облека Должина:
Редовни

Им се допаѓа и на купувачите..