• Продажбата
  • Ново
2018 Т Кошула За Мажи О-Вратот Блузи Машки Нова Мода За Мажи Кратко Sleeve Rock N Roll Моторни Хеликоптер Motorrad 3D Tee Кошула
zoom_in

2018 Т Кошула За Мажи О-Вратот Блузи Машки Нова Мода За Мажи Кратко Sleeve Rock N Roll Моторни Хеликоптер Motorrad 3D Tee Кошула

DEN 612.00 719.52

Износ
check Во продавницата.


Забелешка 1 : Ние сме Азија Големина. Азија Големина е малку помал од НАС големина. 1inch=2.54 см, 1cm=0.39 инчен
Забелешка 2 : Со разликата во мерни методи, ве молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување.
Забелешка 3 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.
Забелешка 4 : Сите наши производи се 100% памук висок квалитет направени, и ние за поддршка на сопствени слики.
Забелешка 5 : Перење настава : * Нема кајгана * Inside out * Ладна вода (не повеќе од 30 C)

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
GILDAN
Маскирани:
No
Стил:
Моден

Им се допаѓа и на купувачите..