• Ново
Мажите Скејт Улица Хип Хоп Сива Raglan Т Кошула САД Големина S-XL ( Долго)
zoom_in

Мажите Скејт Улица Хип Хоп Сива Raglan Т Кошула САД Големина S-XL ( Долго)

DEN 191.52

Износ
check Во продавницата.


63%памук,37%полиестер

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Бренд Име:
Скромни душата
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Џерси
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No
Стил:
Streetwear

Им се допаѓа и на купувачите..