• Продажбата
  • Ново
ЗДРАВО МОМЦИ Букви Печати Жените tshirt Памук Секојдневен Смешно т риза За Дама Врвот Tee Битник Tumblr Капка Брод Z-979
zoom_in

ЗДРАВО МОМЦИ Букви Печати Жените tshirt Памук Секојдневен Смешно т риза За Дама Врвот Tee Битник Tumblr Капка Брод Z-979

DEN 380.00 475.20

Износ
check Во продавницата.


Материјал : Памук
Боја : како се покаже
Големина : S-M-L-XL-XXL-XXXL
Сите Производи Во Акции Во Текот На Годината,Пад На Превозот Поддршка

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
Z-979
Декорација:
Никој
Бренд Име:
ZYTJY
Sleeve Должина(cm):
Краток
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Им се допаѓа и на купувачите..