• Продажбата
  • Ново
Т-Маица Плус Големина Жените Т-Маица Блузи Tee Мода Долг Ракав Везови Елегантна Комбинација Полиестер
zoom_in

Т-Маица Плус Големина Жените Т-Маица Блузи Tee Мода Долг Ракав Везови Елегантна Комбинација Полиестер

DEN 649.00 1063.68

Износ
check Во продавницата.


Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Вез
Материјал:
Полиестер,Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Инди Фолк
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
df6966

Им се допаѓа и на купувачите..