• Продажбата
  • Ново
Заборавен Клуч Гроздобер Птица Печати Мажите Црна Т Маици Памучни Ткаенини маичка на Кратки Ракави Прилагодено Дизајн Ретро Облека
zoom_in

Заборавен Клуч Гроздобер Птица Печати Мажите Црна Т Маици Памучни Ткаенини маичка на Кратки Ракави Прилагодено Дизајн Ретро Облека

DEN 599.00 950.40

Износ
check Во продавницата.


Добредојдовте на нашата продавница.
ПРОДАВНИЦА ПРОМОЦИЈА : Купи 2 парчиња маици, ќе добиете $1 попуст, толку повеќе ќе го купите, толку повеќе ќе се спаси. Нашите маици се изработени од 100% памук со квалитет загарантирана. Ние поддршка на мало, трговија на големо и пад на превозот .(ние може да обезбеди слики без лого) на која Можеме да се печати секоја шема или букви сакате на маици. Ние го поздравуваме уметници да се нудат модели за нас и да добијат пари од продажбата. Answer : ___________________________ Note : Нашата т-маица големина е Азија Големина. Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно пред да нарачате.
Пријателски Потсетување : 1. Бидејќи на светлината и компјутерски монитор, бојата на самиот објект може да се разликува малку од сликите кои се прикажани. 2. Во однос на големината, 1~2cm грешка може да се случи поради прирачник за мерење. 3. Ние не сме одговорни за било увозни царински давачки/данок. 4. Ние не ќе ја напушти нашата информации во пратката за капка превозот цел. За Превозот : 1. Ние брод во светот. 2. Ние ќе брод вашата предмети во рок од 5 дена (освен празници), ние секогаш ќе се обиде да ја испрати својата цел, што е можно поскоро. 3. Сите парцели имаат следење на броеви, ние ќе испратиме следење на информации за вас, како е можно вашата нарачка е испратена 4. Во САД, ние брод од страна на e-Пакет за објектот помалку од 2 KG. Тоа обично трае 7-15 дена. Во други земји, ние брод од страна на Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Сингапур Пост, EMS, e-EMS, итн.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
LYNSKEY
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни Кратки Ракави
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Животните
Карактеристики:
100% Памук, Дише Ткаенина
Бои:
Црна,Бела,Сина,Црвена,Жолта,Сина,Темно Сива,Зелена,Сива,Виолетова
Модел:
ZEWA12YForgotten Копче

Им се допаѓа и на купувачите..