• Продажбата
  • Ново
Моден Жените Лето Секојдневен Среќен Печатени Т Кошула Harajuku Краток Ракав Цврст Врвот Tee 2018 Топла О-вратот Мека Нови
zoom_in

Моден Жените Лето Секојдневен Среќен Печатени Т Кошула Harajuku Краток Ракав Цврст Врвот Tee 2018 Топла О-вратот Мека Нови

DEN 159.00 196.80

Износ
check Во продавницата.

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе се направи да изгледа уникатно и Удобно да го допре и да го носат Тоа што е добар за подарок за вашиот љубовник, семејство и вашиот пријател T-Shirt само, било други додатоци не се вклучени Спецификации : Материјал : Полиестер Боја : Бела/Црна/Сива Шема : Писмо за Печатење Големина : S/M/L/XL/2 XL Големина Биста Рамо Должина на Ракав S 84cm(33.07 во) 40cm(15.74 во) 16cm(6.29 во) 53cm(20.86 во) М 88cm(34.64 во) 41cm(16.14 и делови во) 16.5 cm(6.49 во) 54cm(21.25 во) L 92cm(36.22 во) 42cm(16.53 во) 17cm(6.69 во) 58cm(22.83 во) XL 96cm(37.79 во) 43cm(16.92 во) и 17,5 см(6.88 во) 60cm(23.62 во) 2 XL 100cm(39.37 во) 44cm(17.32 во) 18cm(7.08 во) 61cm(24.01 во) Количина : 1 Компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! 1 инч = 2.54 см Пакетот вклучува : 1 x, T-Shirt (без мало пакет)

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
7AY00101-WM
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
THINKTHENDO

Им се допаѓа и на купувачите..