• Продажбата
  • Ново
Мажите Пламен Т Кошула Голема Мечка Оригинални Шума Маици Goku Алхемија Tshirt 2018 Нова Мода Блузи Tees Лето Памук Маица
zoom_in

Мажите Пламен Т Кошула Голема Мечка Оригинални Шума Маици Goku Алхемија Tshirt 2018 Нова Мода Блузи Tees Лето Памук Маица

DEN 589.00 950.40

Износ
check Во продавницата.

Добредојдовте на нашата продавница. Продавница Промоција : Купи 2 парчиња маици, ќе добиете $1 попуст. Толку повеќе ќе ви ги купите, повеќе ќе се спаси. Направен од 100% памук и не исчезнат печатење квалитет загарантирана. Ние поддршка на мало, трговија на големо и пад на превозот .(ние може да обезбеди производот слики за вас) Ние може да се печати секоја шема или букви сакате на маици. Ние го поздравуваме уметници да се нудат модели за нас и да ги добие парите од продажбата Забелешка : Нашата т-маица големина е Азија Големина. Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно пред да нарачате.
Пријателски Потсетување : 1. Бојата на вистинскиот објект може да биде малку поинаков од фотографијата е прикажано поради различни светлина и монитор. 2. Ве молиме овозможи 1~2cm грешка поради прирачник за мерење. 3. Ние не ќе ја напушти нашата информации за капка превозот цел. 1. Ние брод во светот. 2. Ние ќе брод вашата предмети во рок од 5 дена (освен празници), ние секогаш ќе се обиде да ја испрати својата цел, што е можно поскоро. 3. Сите парцели имаат следење на броеви, ние ќе испратиме следење на информации за вас, како е можно вашата нарачка е испратена 4. Во САД, ние брод од страна на e-Пакет за објектот помалку од 2 KG. Тоа обично трае 7-15 дена. Во други земји, ние брод од страна на Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Сингапур Пост, EMS, e-EMS, итн. за објектот помалку од 2 KG. За објектот во текот 2 KG, ние брод од страна на EMS, e-EMS, UPS-от, Fedex, Aramex, DPEX, Ali Express Премиум Превозот, итн.

Големина:
S, M, L, XL, 2XL, 3XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
LYNSKEY
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Животните
боја:
Бела, Црна, Сина,Морнарица, Сива, Зелена,Јаглерод, Виолетова,Црвена, Жолта
Функција:
Природен Памук,мека
Модел:
ZEWA Мечка

Им се допаѓа и на купувачите..