• Продажбата
  • Ново
Нови Лето Блузи Casuals Кошули На Кратки Ракави Печатење Екипажот Вратот Умре Antwoord Нинџа Yolandi Zef Страна Mens Кошула
zoom_in

Нови Лето Блузи Casuals Кошули На Кратки Ракави Печатење Екипажот Вратот Умре Antwoord Нинџа Yolandi Zef Страна Mens Кошула

DEN 611.00 671.52

Износ
check Во продавницата.


Почитувани купувачи, Сите T маици се Азиските Големина, Pls се провери големината на табелата, кога прави нарачка!
1.Откако ќе знаете вашето тело мерења,Консултирајте се со големината на табелата на производот страници за вистински објект мерења за да се утврди која големина ти треба да ги купите.
2.Ве молиме мерка што обично се носат облека, Не на вашето тело. (±1-2cm се разликува поради прирачник за мерење).
3.Постојат 7 големини (S M L XL 2 XL 3 XL 4 XL) на располагање за следниве листата. АЗИЈА ГОЛЕМИНА 1 инч = 2.54 см ,1 cm = 0.3937 инч,
4.Ако не ја знаете големината на селекција, ве молиме да ни кажете вашата висина(CM) и тежина(КГ), Може да укажуваат на тоа големина ние поради тоа, Но ќе треба да ги направат своите сопствени одлуки.
Производ inforamtion :
1.Сите наши производи се GILDAN Бренд за Облека, и ние за поддршка на сопствени слики, ве молиме контактирајте со нас слободно.
2.Оваа премија, т-маица е како блиску до совршен како што може да биде. Тоа е оптимизиран за сите видови на печатени и брзо ќе стане вашиот омилен, т-маица. Мека, комфорни и издржливи, ова е дефинитивно мора да го поседувате и Блузи Tee Shirts Продавница препорачува производот.
3.Откако купувањето е завршена, ние ги испечатите вашите производ и on-demand, само за вас. Ова е како што го обезбеди еден-на-еден вид статии што нашите клиенти сакаат.Дополнителна помош : На-барање за печатење ја намалува отпадот и се еколошки!
4.Перење настава : * Нема кајгана * Inside out * Ладна вода (не повеќе од 30 C).
5.Ние печати вашата т-маица со еколошки мастило.
За Логистика :
1.Бесплатен Превозот За Повеќето Земја,Ние ќе брод за излез на стоки во 1-3 дена, стоката ќе пристигне во 15-35 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори.
2.Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака.Ние брод надвор на стоки преку Кина, Воздухот Пост, можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна.

Големина:
Asia Size S, Asia Size M, Asia Size L, Asia Size XL, Asia Size 2XL, Asia Size 3XL, Asia Size 4XL
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Им се допаѓа и на купувачите..