• Продажбата
  • Ново
2018 Мода Топла продажба Германија Федералната Полиција Bundespolizei BPOL Логото Бела маица САД Големина Tee кошула
zoom_in

2018 Мода Топла продажба Германија Федералната Полиција Bundespolizei BPOL Логото Бела маица САД Големина Tee кошула

DEN 705.00 705.12

Износ
check Во продавницата.


Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Им се допаѓа и на купувачите..