• Продажбата
  • Ново
2018 Нови Мажите Т Кошула Шишиња 1988 - Mens Смешно Новина 30-ти Роденден, T-Shirt - Подарок Присутни Идеја Tee кошула
zoom_in

2018 Нови Мажите Т Кошула Шишиња 1988 - Mens Смешно Новина 30-ти Роденден, T-Shirt - Подарок Присутни Идеја Tee кошула

DEN 609.00 609.12

Износ
check Во продавницата.


Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No
Материјал:
Памук,Viscose
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик

Им се допаѓа и на купувачите..