• Продажбата
  • Ново
2018 Нова Мода Мажите Tee Кошула Бразилецот jiu джицу 1 боречка вештина kungfu јапонија винг чун Т-Маица Бела
zoom_in

2018 Нова Мода Мажите Tee Кошула Бразилецот jiu джицу 1 боречка вештина kungfu јапонија винг чун Т-Маица Бела

DEN 609.00 609.12

Износ
check Во продавницата.


Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик

Им се допаѓа и на купувачите..