• Ново
Висок Квалитет на читање зголемувачот--Полна-страница читање зголемувачот Зголемување 3x Формат А4, Црна
zoom_in

Висок Квалитет на читање зголемувачот--Полна-страница читање зголемувачот Зголемување 3x Формат А4, Црна

DEN 93.12

Износ
check Во продавницата.


Дневни потреби за стари лица е читање , супер-издржливи.
Можете полесно да ги прочитате и да ги видите деталите.
Може да ја користите за да читаат весници, мапи, списанија и друго.
Тоа е добро за стари лица.
Преносни и лесен за користење, може да се стави во торба.
Црна боја
Зголемување : 3 X
Големина : 300 * 195 * 1mm
Материјал : ПВЦ + ABS
Вклучува :
1 x Зголемувачот
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
Дневни потреби за стари лица е читање , супер-издржливи.
Можете полесно да ги прочитате и да ги видите деталите.
Може да ја користите за да читаат весници, мапи, списанија и друго.
Тоа е добро за стари лица.
Преносни и лесен за користење, може да се стави во торба.

Бренд Име:
TD
Зголемување:
3X

Им се допаѓа и на купувачите..