• Ново
12cm Висок квалитет DVD+R DL празни / празно D9 рекорд диск / диск 8X 8.5 GB 240MIN 50PCS
zoom_in

12cm Висок квалитет DVD+R DL празни / празно D9 рекорд диск / диск 8X 8.5 GB 240MIN 50PCS

DEN 1627.20

Износ
check Во продавницата.


За повратни информации :
ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодариме
опис на производот :
тоа е награда на 50 PCS/1 барел.

Обликот:
лист
Тип:
Постојано
Број На Модел На:
12CM

Им се допаѓа и на купувачите..