• Продажбата
  • Ново
20x80mm Aquamarie 252 парчиња шарени suncatcher кристално Стакло Осветлување Pendent трговија на големо за домашна декорација
zoom_in

20x80mm Aquamarie 252 парчиња шарени suncatcher кристално Стакло Осветлување Pendent трговија на големо за домашна декорација

DEN 7699.00 9624.00

Износ
check Во продавницата.


20x80mm Aquamarie 252 парчиња шарени suncatcher кристално Стакло Осветлување Pendent трговија на големо за домашна декорација
Опис На Производот >>>

Име : Кристал raindrop
Боја : Аквамарин
Големина : 20x80mm
Парчиња : 252pieces
Материјал : кристално стакло
Употреба : лустерот дел или завеса
Давачки и даноци се повеќето обично не се вклучени во цената на стоката, можете да купите онлајн, и не може да биде вклучен во целокупниот трошоците за превозот ќе ја плати за да онлајн продавач.
Детали >>>
Други Бои

ако сакате 20*80mm други бои ,ве молиме контактирајте ме или кликнете на сликата.
ако сакате 16*60mm други бои ,ве молиме контактирајте ме или кликнете на сликата.
Ние се кристално фабрика,количеството на складирање е голем, и има многу бои и големини за вашиот избор,можете да одберете своеволно според вашата потреба и ние би можеле да се прилагоди на големината и бојата. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас.
Повеќе>>>
Можеби ќе Треба(ве молиме, ве молиме кликнете на сликата или контактирајте ме) :
Забелешка : 1) производ во слики можеби малку боја разлика и поголеми или Помали од вистинските еден. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат !!! 2) Увоз на давачки или даноци не се вклучени во цената. Овие трошоци се за купувачот одговорност. 100% Задоволството Гарантира : Ако не сте задоволни со набавките за било која причина, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот, додека да се чувствувате задоволни.

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Ширина:
20mm
Дијаметар:
20mm
Број На Модел На:
raindrop призма
Должина:
80mm
Висина:
80mm
Бренд Име:
HBL
Име:
кристал raindrop
Големина:
20x80mm
Количина:
252pieces
боја:
Аквамарин
is_customized:
YES
УПОТРЕБА НА :
Осветлување pendent

Им се допаѓа и на купувачите..