• Продажбата
  • Ново
Краток&Долго За Хонда CBF1000 / A 2010 2011 2012 2013 CB1100 / GIO посебни 2013 2014 2015 година Мотоцикл CNC Кочница Спојки Држела
zoom_in

Краток&Долго За Хонда CBF1000 / A 2010 2011 2012 2013 CB1100 / GIO посебни 2013 2014 2015 година Мотоцикл CNC Кочница Спојки Држела

DEN 982.00 1128.00

Износ
check Во продавницата.


боја:
Долго Црно, Кратко Црно, Долго сребро, Краток сребро, Долго злато, Краток злато, Долга плава, Краток сина, Долги црвени, Кратко црвено, Долга сиви, Кратки сива, Долго портокал, Кратки портокал, Долга зелена, Краток зелена
Материјал Тип:
CNC Алуминиум Легура
Објектот Тежина:
0.4kg
Име На Модел:
За Хонда CBF1000 / A 2010-2013 CB1100 / GIO посебни 2013-2016
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Специјални Функции:
Лесно да се инсталира
Бренд Име:
GFYSHIP
Година:
2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 година
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Модел:
За Хонда CBF1000/A CBF1000A 2010 2011 2012 2013
модел 01:
За Хонда CB1100 / GIO посебни 2013 2014 2015 2016 година

Им се допаѓа и на купувачите..