• Продажбата
  • Ново
Краток&Долго За Хонда GROM 2014 2015 ГОДИНА CBR500R / CB500F / X 2013-2015 Мотоцикл Прилагодливи CNC Кочница Спојки Држела
zoom_in

Краток&Долго За Хонда GROM 2014 2015 ГОДИНА CBR500R / CB500F / X 2013-2015 Мотоцикл Прилагодливи CNC Кочница Спојки Држела

DEN 982.00 1128.00

Износ
check Во продавницата.


Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.
Fitment За Хонда GROM 2014-2016 (С-25/H-250)
За Хонда CBR250 R 2011-2013 ( С-25/H-250)
За Хонда CBR300 R/CB300 F/ФА 2014-2016 (С-25/H-250)
За Хонда CBR500 R/CB500 F/X 2013-2015 (С-25/H-250)
Функција : Висок квалитет 100 % сосема нов
Материјал : Алуминиум легура
Боја : Покаже како Слика
Прилагодлив : Целосно 6 позиции со прилагодливи
Други : Совршено се вклопуваат и да нема измена е потребно, без инсталирате инструкции вклучуваат
Многу бои за вашиот избор (сива, сребрена, црвена, златна, црна,зелена, сина,портокалова) Пакувани Вклучувајќи :
1 пар (кочница & спојки на менувачот )
Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 72 часа по приемот на вашата потврдена исплатата. Ние брод на пакет рок 72hours од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail,Ние брод на Alipay адреса САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.Ние брод во светот Преку Воздух-Mail,времето за Испорака е 8-28 работни дена. EMS : 5-14 дена. DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3-7 дена. Забрзана испорака : Express Mail Услугата е достапна. Треба да контактирате со нас за оваа услуга Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

боја:
Долго Црно, Кратко Црно, Долго сребро, Краток сребро, Долго злато, Краток злато, Долга плава, Краток сина, Долги црвени, Кратко црвено, Долга сиви, Кратки сива, Долго портокал, Кратки портокал, Долга зелена, Краток зелена
Материјал Тип:
CNC Алуминиум Легура
Објектот Тежина:
0.4kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Специјални Функции:
Лесно да се инсталира
Бренд Име:
GFYSHIP
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Дијаметар:
0inch
Година:
2013 2014 2015 2016 година
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
За Хонда GROM 2014-2016 CBR500R /CB500F /X 2013-2015
Објектот Должина:
0inch
За:
За Хонда GROM 2014-2016 (С-25/H-250)
Модел:
За Хонда CBR250R 2011-2013 ( С-25/H-250)
модел 01:
За Хонда CBR300R/CB300F/ФА 2014-2016 (С-25/H-250)
модел 02:
За Хонда CBR500R/CB500F/X 2013-2015 (С-25/H-250)

Им се допаѓа и на купувачите..