• Продажбата
  • Ново
Памук Обична Обоена Крпа Вистински Солидна Лице Рака Крпа Брз Сува Висок Квалитет се Соочуваат со Крпа Големина 34*70cm 4 Боја трговија на Големо
zoom_in

Памук Обична Обоена Крпа Вистински Солидна Лице Рака Крпа Брз Сува Висок Квалитет се Соочуваат со Крпа Големина 34*70cm 4 Боја трговија на Големо

DEN 215.00 421.44

Износ
check Во продавницата.


Топло прашува Име : 100% Памук Обична обоена Крпа Ткаенини : 100% Памук Димензии : 34*70cm Опис : Towel X1 Piece. Карактеристики : Договор и модерен Крпа , избор, не се исти како ужива, што вреди да се има. Нашата најава руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам !!!Поради руската поштенска политика на вредноста, купувачите треба да се пополни во името на приемот на целосното име за да се добие нормално,ве молиме наведете го целосното име на примачот.Во спротивно нема да биде во можност да го добиете вашиот packa.

боја:
Зелена 1Piece, Сина 1Piece, Жолта 1Piece, Розова 1Piece
Големина:
34x70cm 1Piece
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
БХ-SSMJ004
Бренд Име:
Qiaolimao
Стил:
Обична
Апсорпција:
5s-10-ти
Техника:
Плетени
Расположливиот:
No
Тежина:
0.08kg
Функција:
Брз-Сува
Тип:
се соочуваат со крпа
Материјал:
100% Памук
Шема:
Печатени
Обликот:
правоаголник
Име:
100% Памук Обична Крпа обоените
Големина:
34*70cm
Ткаенини:
100% Памук
ткаенина процес:
Dobby сатен опрема
Стилот дизајн:
Обична боја
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен,Зима
Ниво:
одделение А
Пакување:
Dustproof, Водоотпорен, Јане Пакување

Им се допаѓа и на купувачите..