• Продажбата
  • Ново
Жените Секси Дише Длабоко V Стелт Градник Безбедност Силикони им Помогнам на Градите Налепници Паста Невидливи Свадба Градници долна облека
zoom_in

Жените Секси Дише Длабоко V Стелт Градник Безбедност Силикони им Помогнам на Градите Налепници Паста Невидливи Свадба Градници долна облека

DEN 93.00 111.84

Износ
check Во продавницата.


Жените Секси Дише Различни Големини Стелт Градник Безбедност Силикони им Помогнам на Градите Налепници Паста Невидливи Градници долна облека
Карактеристики :
Навистина нема трага, дише!
Многу природно и удобно! На
Целосно надвор од оковите, застапување на слободата!
100% Сосема Нов И Висок Квалитет!
Боја : Беж. Црна
Материјал : Силикон
Состојба : Нова Без Ознаки
Гради Тип : Пред Затворање
Рака тип : Strapless
Градник Стил:Невидливи, Лесна
внатрешниот : долна облека сунѓерот
Објектот Вклучува : 1* Градник
Weigth : 20-30g(приближно)
Големина На Табелата:
ЕУ Големина велика БРИТАНИЈА Големина Под Биста Биста Разлика
(под биста и биста) Купот 70 A 32 A 67.5-72.5 cm(26.6-28.5 инчи) 80см(31.5 инчи) Подолу 10cm(3.9 инчи) НА 75 A 34 A 72.5-77.5 cm(28.5-30.5 инчи) 85cm(33.5 инчи) 80 A 36 A 77.5-82.5 cm(30.5-32.5 инчи) 90cm(35.4 инчи) 85 A 38 A 82.5-87.5 cm(32.5-34.4 инчи) 95cm(37.4 инчи) 90 A 40 A 87.5-92.5 cm(34.4-36.4 инчи) 103cm(40.6 инчи) 70 B 32 B 67.5-72.5 cm(26.6-28.5 инчи) 83cm(32.7 инчи) 10-12.5 cm
(3.9-4.9 инчи) Б 75 B 34 B 72.5-77.5 cm(28.5-30.5 инчи) 88cm(34.6 инчи) 80 B 36 B 77.5-82.5 cm(30.5-32.5 инчи) 93cm(36.6 инчи) 85 B 38 B 82.5-87.5 cm(32.5-34.4 инчи) 98cm(38.6 инчи) 90 B 40 B 87.5-92.5 cm(34.4-36.4 инчи) 105cm(41.3 инчи) 70 C 32 C 67.5-72.5 cm(26.6-28.5 инчи) 85cm(33.5 инчи) 12.5-15cm
(4.9-5.9 инчи) C 75 C 34 C 72.5-77.5 cm(28.5-30.5 инчи) 90cm(35.4 инчи) 80 C 36 C 77.5-82.5 cm(30.5-32.5 инчи) 95cm(37.4 инчи) 85 C 38 C 82.5-87.5 cm(32.5-34.4 инчи) 100cm(39.4 инчи) 90 C 40 C 87.5-92.5 cm(34.4-36.4 инчи) 108cm(42.5 инчи) 70 D 32 D 67.5-72.5 cm(26.6-28.5 инчи) 88cm(34.6 инчи) 15-17.5 cm
(5.9-6.9 инчи) D 75 D 34 D 72.5-77.5 cm(28.5-30.5 инчи) 95cm(37.4 инчи) 80 D 36 D 77.5-82.5 cm(30.5-32.5 инчи) 98cm(38.6 инчи) 85 D 38 D 82.5-87.5 cm(32.5-34.4 инчи) 103cm(40.6 инчи) 90 D 40 D 87.5-92.5 cm(34.4-36.4 инчи) 110cm(43.3 инчи)
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Чаша Големина:
A, B, C, D
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Рака Тип:
Не-прилагодени Ремени
Градник Стил:
Им Помогнам,Фрлам,Лепило Градници
Бренд Име:
COCKCON
Број На Модел На:
strapless градник
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секојдневниот
Материјал:
Spandex
Поддршка Тип:
жица за слободни
Декорација:
Никој

Им се допаѓа и на купувачите..