• Продажбата
  • Ново
2# бела Fastener Магија Лента Кука и Јамка за DIY стап ткаенина торба облека, облека играчка ширина 2cm (2 метри/pack)
zoom_in

2 бела Fastener Магија Лента Кука и Јамка за DIY стап ткаенина торба облека, облека играчка ширина 2cm (2 метри/pack)

DEN 166.00 230.40

Износ
check Во продавницата.


Answer : ___________________________ NOTE :
Ве молиме Проверете ги боја Бр. пред да го купат!И оставете порака за да ми каже,или ние не ќе испрати ( Ако некои боја надвор од акциите,ние ќе ве контактираме за да ги изберат повторно )
1.Нам e : Лепило Fastener Лента(без лепило на грбот)
2.Материјал : Полиестер
3.Ширина : W idth 2cm
4.Големина : цел 1,ние ќе ги испрати 2 метри на кука и 2 метри од јамка за вас.но, ве молам да ми каже која боја ти треба.( ред 1,можете да изберете само една боја;цел 2,можете да изберете една боја или две различни бои.. )
5.Употреба : Совршен за чанти, облека,чевли,haps,мебел,кабел вратоврска,итн
6.Љубезно ве молиме да напомена :
A : Постојат различни ширина(width : 1/1.6/2/2.5/3/4/5/6/8/10/15) може да се изберат,добредојдовте на испитување Б : Постојат лепило магија tages може да се изберат. C : Ако ви треба повеќе од 600 метри,ние може да се намали секоја должина, како на вашите барања.Кориснички подобро лепило,50% најлон.
Добредојдовте на барања!
Забелешка : ве молиме оставете порака за да ми каже која боја ти се избере,или јас не може да се испрати.Ви благодариме.
Ако ви треба било која боја повеќе од 1500 метри,ние може да се прилагоди било следниве боја
Компанијата Воведе

Број На Модел На:
2cm
Големина:
width
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Обликот:
Лента
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Полиестер / Најлон
Тип На Производ:
Лепило Fastener Лента

Им се допаѓа и на купувачите..