• Продажбата
  • Ново
Модерниот краток водоотпорен надворешен ѕид светилка ofhead затворен скалило мода балкон двор ѕид светилка со E27 мала светилка врски
zoom_in

Модерниот краток водоотпорен надворешен ѕид светилка ofhead затворен скалило мода балкон двор ѕид светилка со E27 мала светилка врски

DEN 1815.00 1910.40

Износ
check Во продавницата.

Име на производ : led ѕид светилка држачи Влезен Напон : AC90-240 V Извор на Светлина : E27 штекер . Ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум оваа светилка е само осветлување тела, со никаков извор на светлина IP Големиот : IP65 Материјал : Алуминиум Користење Место : Внатрешна и надворешна ѕидови, бракот соба, вила, станбена површина, шефот на кревет, мост, коридор, коридор колона главата, ресторан, хотел врата на врата главата, брза храна продавница, супермаркет, хотел вратата главата, надворешниот ѕид е идеално место на локалните осветлување, итн детали за производот

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Стил:
Модерна
Сенка Ветер:
До & Долу
Напон:
220V
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Боја На Каросеријата:
Црна
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
База Тип:
E27
Бренд Име:
JIAKMJ
Извор На Светлина:
LED Светилки
Осветлување Област:
3-метри 5square
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
СМО-WL-1002
Гаранција:
1 година
Примена:
Трпезарија
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки, Заштеда на Енергија, LED Светилки
Примена:
Дневна Соба, Трпезарија, Кујна, Студија, Постелнина Соба, Бања

Им се допаѓа и на купувачите..