• Продажбата
  • Ново
Елката Креативен Дизајнер Led Влакна Светла Боја Се Менува Деца Играчки Ноќ Светилка Одмор Партија Свадба Декорација
zoom_in

Елката Креативен Дизајнер Led Влакна Светла Боја Се Менува Деца Играчки Ноќ Светилка Одмор Партија Свадба Декорација

DEN 40.00 53.28

Износ
check Во продавницата.

Елката Креативен Дизајнер Led Влакна Светла Боја Се Менува Деца Играчки Ноќ Светилка Одмор Партија Свадба Декорација
Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List" Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^ Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.
Димензии : Дијаметар 3.7 cm * Висина 12cm Материјал : ПВЦ Напојување : копчето батеријата Тоа на повеќето романтични вљубените ден подарок-шарени мали ноќ светлина Вграден во три копчето батерии (клетки) може да биде заменет, копче за префрлување,удобно photorealistic степен е висока.услуга живот до 100000 часа.

Тип На Објект:
Ноќ Светла
Тип На Батерија:
копчето ќелија
Е Батерии Се Потребни:
No
Тип:
Атмосферата
Тело Материјал:
ABS
Бренд Име:
Free_on
Енергија:
Префрлете
Е Светилки Вклучени:
No
Употреба:
празник
сертификација:
CCC
Обликот:
Елка
Е Батерии Вклучени:
No
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
DC
Напон:
12V
Број На Модел На:
влакна ноќ светлина
Wattage:
0-5W

Им се допаѓа и на купувачите..