• Ново
3W LED G4 кристал Светлина, Крушка Светилка AC/DC 12V 220V SMD 3014 LED Осветлување Светла Бела топло го замени Халоген центарот на Вниманието Лустерот
zoom_in

3W LED G4 кристал Светлина, Крушка Светилка AC/DC 12V 220V SMD 3014 LED Осветлување Светла Бела топло го замени Халоген центарот на Вниманието Лустерот

DEN 234.72

Износ
check Во продавницата.


Опис На Производот
- Wattage : 3 W - База Тип : Г4 - Дијаметар : 10мм - Осветлување Агол : 360 степени - LED Чип Модел : SMD 3014 - Температура на Бојата : Топло Бела : 2700 - 3500 K Бела : 5500 - 6500 K Тип : LED Лента Карактеристики : Ниска Потрошувачка на Енергија Должина (m) : 35mm Број на Led диоди : 24pcs светла Боја : Топло Бела, Бела Напон (V) : DC12 V. AC DC 12 V. 220 V Материјал : Силикон Пакет тежина : 0.077 кг Производ големина (L x W x H) : 3.5 х 1 х 1 cm / 1.38 x 0.39 x 0.39 инчи Пакет големина (L x W x H) : 12 х 8 х 2 см / 4.72 x 3.14 x 0.79 инчи Спецификации 100% сосема нов долготрајни работни животи,30,000-50,000 часа Ниска потрошувачка на енергија,ги зачувате вашите напојување Висока светлост Лесно да се инсталира,само plug & play Постојан струја За eyessafety,ве молиме да не?т погледнете директно на сијалицата во рок од еден метар Работи најдобро со LED драјвер, И, исто така, работи добро со електронски трансформатори и магнетни трансформатори
Фабрика
За Најдобри Лимон
Најдобрите Цени :
Со избегнување на многу од големите брендови, маркетинг и пакување на трошоците, ние се овозможи истиот квалитет на производи на дел од нивните трошоци.
Сигурен Испорака :
Ќе го добиете вашиот производ кога ви треба. Ние брод преку пост воздух mail од Кина,препорачана пошта,Express итн која има просечна транзит време од 15 до 35 работни дена преку обична пошта и од 5 до 7 работни дена преку брза испорака, но може да биде одложен поради временски услови или безбедносни прашања. За побрза испорака, ние исто така нудиме на големо се занимава на Експедитивни услуги, што е уште поевтино и полесно отколку да се има да се вози надолу во вашата локална продавница за електроника
Квалитет На Производи :
Сите наши објекти што доаѓаат со 30 Ден парите назад,60-ден се врати во замена за замена,2-годишна гаранција гаранција, и биле завршени стареење тест.

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
DC12V, AC DC12V, 220V
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
Должина:
0.9m
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Зрак Агол(°):
360°
Број на LED Чип:
24 компјутери
Повод:
Спална соба
Просечен Живот (часот):
50000
База Тип:
G4
Обликот:
Бар
Бренд Име:
forpro
Моќ Толеранција:
1%
LED Чип Модел:
3014
LED Чип Бренд:
Epistar
Напон:
12V
Прозрачна Флукс:
До 249 Lumens
Led Сијалица Тип:
Автомобил Сијалица
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)

Им се допаѓа и на купувачите..