• Продажбата
  • Ново
25000LM Супер Моќ светлина 12T6 LED блиц светлина 12*XML T6 LED Светилка Факел Светилка Светлина За Кампување користат батерии со висок капацитет
zoom_in

25000LM Супер Моќ светлина 12T6 LED блиц светлина 12*XML T6 LED Светилка Факел Светилка Светлина За Кампување користат батерии со висок капацитет

DEN 1440.00 1800.00

Износ
check Во продавницата.


Оваа Батерија
Подобар Квалитет
поголем капацитет
Двојно Трчање Време
Карактеристики :
100% Сосема Нов
Светилки база : висока моќност LED.
Направен од висок квалитет на 6061 T алуминиумска легура, оваа светилка е цврсти и издржливи доволно за долго време секојдневно користење
Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, и може да се користат батерии во најголем степен.
Телото на оваа светилка е изграден на авион-одделение алуминиум легура, и таа има многу цврста конструкција.
Водоотпорен, но не го стави во вода долго време
Хард-Елоксирани заврши; Анти-абразивни, слободни-нула, шок-доказ.
Спецификации :
Модел : КРАЛОТ
Emitter Тип : 12pcs XML T6 LED
LED животниот век : 100, 000 часа
Материјал : Висок квалитет на Алуминиум
3 Режими на Аранжманот : висок > ниска > strobe
Излез осветленост : 25000 Lumens[lm]
Сијалица Количина : 12 КОМПЈУТЕРИ
Боја : Црна
Светла Боја : Бела
Батеријата Конфигурација : 4x 18650 3.6 v/3.7 v батерија
Тип на прекинувач : Tailcap (средината)
Димензија(mm) : 145*65*51
Нето Тежина (g) : за 360g
Пакетот вклучува :
А .Пакет Се Вклучени :
1x Светло ( Не се Вклучени информации за батеријата И Полначот )
Б. Пакет Се Вклучени :
1 x фенерче
4x со висок капацитет батерија 18650
1 x Полнач

Тип На Објект:
Рефлектори
Тип На Батерија:
Литиум Јонска,18650
Зум:
No
Функција:
Тешко Светлина,Шок Отпорни
сертификација:
CE,CCC
Префрлете Го Режимот:
Висок/Низок
Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки
Тело Материјал:
Алуминиум
Лумен:
Други
Wattage:
120w
Број На Модел На:
G12
Тип На Светилка:
Камп
Извор На Светлина:
LED Светилки
полнач:
Батерија
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
боја:
Црна
Водоотпорен:
Yes
Модел на LED Монистра:
T6
Осветлување Растојание:
200-500 m
Бренд Име:
walkefire

Им се допаѓа и на купувачите..