• Продажбата
  • Ново
2m/3м/5M 3V Флексибилни Неонски Сјај Светлината ЕЛ Челичното Јаже цевка за Кабелска LED Лента Неонски Светлина Чевли Облека Автомобил партија декоративни контролер
zoom_in

2m/3м/5M 3V Флексибилни Неонски Сјај Светлината ЕЛ Челичното Јаже цевка за Кабелска LED Лента Неонски Светлина Чевли Облека Автомобил партија декоративни контролер

DEN 172.00 239.52

Износ
check Во продавницата.


2m/3м/5 M 3 V Флексибилни Неонски Сјај Светлината ЕЛ Челичното Јаже цевка за Кабелска LED Лента Неонски Светлина Чевли Облека Автомобил партија декоративни контролер
100% сосема нов и висок квалитет,2 годишна гаранција Боја : Розова, Сина, Жолта, Портокалова, Зелена,Црвена, Бела, небото-сина, флуоресцентни - Зелена,виолетова Флексибилни и отпорен на вода, може да биде свиткана во било која форма и се сече на било која должина Може да понуди 360 степени на осветлување заштеда на Енергија, долг живот време Живот време : повеќе од 12,000 часови 3 лесни начини : стабилен на, quick flash, бавно флеш. Одлично за автомобил декорација, партии, кампување, бар декорација и така натаму Жица должина : 2m/3м/5m Работна температура : - 40 C да 80 C Powered by : 2 X AA батерии ( не се вклучени ) ве Молиме да напомена дека која боја ти треба кога ќе го поставите цел, или ние ќе брод случајно!

Емитуваат Боја:
5 метри 1set, 2 метри 1set, 3 метри 1set
боја:
бела, црвена, зелена, сина, розова, портокалова, Флуоресцентно зелена, небо сина, жолта, виолетова
Тип На Објект:
Лента
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Лента тип:
Круг 2-жица
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Бренд:
Lumiled
Бренд Име:
МУДРЕЦ ЛУ МЕИ
Водоотпорен:
Yes
Број На Модел На:
led ЕЛ жица
Led Диоди Број/M:
.
Потрошувачка на енергија (W/m):
.
LED Чип Модел:
.
Напон:
3V
Спецификации (монистра светлина / m):
.

Им се допаѓа и на купувачите..