• Ново
62mm EOS-62mm Макро Обратна Адаптер Прстен за CANON EOS EF Планината
zoom_in

62mm EOS-62mm Макро Обратна Адаптер Прстен за CANON EOS EF Планината

DEN 191.52

Износ
check Во продавницата.


Вовед
Овој објектив планината адаптер им овозможува на секој 62mm леќа стане Марко леќите на CANON EOS камера тело. Затоа, не треба да се купи било Марко леќа. Иако објективот ќе одговара на физички, автоматски дијафрагмата, авто-фокус, или било кои други функции не ќе работат правилно, додека со користење на овој адаптер.
62mm Машки навој
Бренд нови, никогаш не се користат во
Направен од метал
боја : црна
Пакетот вклучува :
Макро Обратна Адаптер x1 Прстен
Погоден За
CANON EOS EF камера тело

Компатибилен Бренд:
CANON
Број На Модел На:
EOS-62
Бренд Име:
VILTROX

Им се допаѓа и на купувачите..