• Продажбата
  • Ново
латинска танц конкуренцијата костими дами латинска фустан дополнителните фудбалскиот танц облека секси танго се облекуваат одбор румба латинска танц носат
zoom_in

латинска танц конкуренцијата костими дами латинска фустан дополнителните фудбалскиот танц облека секси танго се облекуваат одбор румба латинска танц носат

DEN 3303.00 3476.64

Износ
check Во продавницата.

Големина на Табелата, Големина на Градите, Половината Hipline Фустан Рамо Должина Ширина Единица CM CM CM CM CM S 78-84 62-66 83-88 80-85 36 M 83-88 66-70 87-92 80-85 37 L 87-92 70-74 91-96 80-85 38 XL 91-96 74-78 94-98 80-85 39 XXL 95-100 78-83 97-102 80-85 40 Совети : 1 CM= 0.393 Инчен / 1 Inch=2.54 СМ Ако сакате да ја прилагодите, ве молиме да ни остават масажа за вашиот висина, тежина, биста, половината и колковите. За Еден пар на уникатни Чевли за Танц, ве Молиме кликнете Vtreelin Танц Чевли.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : дали производи исто како слика? A : Да, тоа е. П : Како можам да се плати за мојата купување? A : Ние го прифаќаме followng методи за плаќање : Зачувам, Банкарски Трансфер, Wester Унија. П : Може ли да се добие попуст за голема количина? А : ве Молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена. Превозот : 1. Нормално, секој пакет ќе биде предаден во рок од 3-5 workingdays по расчисти исплата. 2. Секој објект со нивните следење на број, можете да ја проверите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. 3. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред завршувањето на плаќање. Враќање Политики : 1.Барањето мора да се направи преку e-mail во рок од 3 дена по приемот. 2.Аукција објектот не се враќа. Сеуште можете да го размена големина (само) или да се вратат како продавница кредит. 3.За објектот со слободни или попуст поштарина, вистинските поштенски трошоци се одземаат од вкупниот надоместок износ. 4.Поштенски и ракување такса не се враќа. Купувачот ќе плати сите поштенски за враќање или размена. 5.Ако облека има производителот на лекот и / или оштетени за време на пост, ние ќе ви испратиме замена на нашиот цена (без наплата со оглед).

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик,Spandex,Полиестер
Танц Тип:
Латински јазик
Боја Класификација:
Црна со меи црвена
Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Класификација:
Румба, токму, самба, каубој, бикоборство

Им се допаѓа и на купувачите..