• Ново
Латинска Ballroom Танцува Носат Девојките Латинска Танц Чевли
zoom_in

Латинска Ballroom Танцува Носат Девојките Латинска Танц Чевли

DEN 715.20

Износ
check Во продавницата.


Латинска Ballroom Танцува Носат Девојките Латинска Танц Чевли
Ние секогаш се стремиме да обезбеди клиенти со високо квалитетни производи и конкурентна цена и се обидува да им понуди на првата стапка услуга, и се надеваме дека ќе може да уживаат во шопинг време. Тип на производ : Ballroom латинска Танц Чевли Материјал : Сатен, Велур Единствена Возрасна Група : Девојки, Деца, Моделот : Танцување Чевли Функција : Удобно , Трајни Тежина : 0.35 кг Боја : Темно Тен Големина : 24-40 Вид : Акционерско Големина Табела :
Answer : ___________________________ Note :
1. Тоа не е ЕУ големина! Ве молиме мерка нозете должина и избере вистинската големина врз основа на погоре табела. податоци грешка 0.5-1cm е да биде дозволено. Ве молиме изберете една голема големина.
2. големината на овој чевли е 24-40, ако не можете да изберете големина 36-40, Само оставете порака за нас!
Како Да Се Измери Должината На Нозете
1inch=2.54 см Производи се Прикаже Големината Табела :
Answer : ___________________________ Note :
1. Тоа не е ЕУ големина! Ве молиме мерка нозете должина и избере вистинската големина врз основа на погоре табела. податоци грешка 0.5-1cm е да биде дозволено. Ве молиме изберете една голема големина.
2. големината на овој чевли е 24-40, ако не можете да изберете големина 36-40, Само оставете порака за нас!
Како Да Се Измери Должината На Нозете

Танц Тип:
Латински јазик
Бренд Име:
daydance
Број На Модел На:
856X05-22
Материјал:
Rayon
Пол:
Девојки
Име:
девојки танц чевли
Материјал:
СТП, Сатен, Велур
Големина:
24-40
боја:
Темен Тен,
Пол:
Девојки, Деца,
Функција:
Моден
дизајн:
Плоштад Ниски Потпетици
Употреба:
ballroom латинска танц чевли
Високи потпетици:
3cm
Тип:
Тока-Up

Им се допаѓа и на купувачите..