• Продажбата
  • Ново
Лаптоп ПРОЦЕСОР Кулер Вентилатор За sony vaio VPC ЕЈ EH16 EH36 EH25YC EH26 EH38 EH100 UDQFRZR17DAR KSB05105HB-AL70
zoom_in

Лаптоп ПРОЦЕСОР Кулер Вентилатор За sony vaio VPC ЕЈ EH16 EH36 EH25YC EH26 EH38 EH100 UDQFRZR17DAR KSB05105HB-AL70

DEN 298.00 316.80

Износ
check Во продавницата.


Купување :
1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници). Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака.
2, Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока
3, транспорт преку e Packet, Ali Express Стандард Превозот, SF e Parcel, EMS, DHL, UPS-от, итн., купувачите можат да изберат свој соодветен режим на транспорт.
Гаранција Опис :
1. Продавница продава стока тастатура, фан класа гарантен рок е три месеци, школка, екранот се вратило е кревка фигура без гарантен период.
политика на враќање :
1, секое враќање на товарни генерирани од страна на купувачот да ја плати (на продавачот испраќа стоката предизвикана од враќање).
2, купувачи се врати да се зајакнат пакување за да се осигура дека врати стоката непроменети.

Апликацијата Лаптоп Големина:
NO
Број На Модел На:
VPC ЕЈ EH16 EH36 EH25YC EH26 EH38 EH100
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Материјал:
Алуминиум & Пластика
USB Порти:
NO
Бренд Име:
сребро линк
Тип:
Еден Фанови
Пакет:
No

Им се допаѓа и на купувачите..