• Продажбата
  • Ново
Lannister Банер Симбол Decal Лаптоп Trackpad Налепница за Macbook Pro Воздух Ретината 11 12 13 15 инчен Mac Ми Лаптоп Touchpad Кожата
zoom_in

Lannister Банер Симбол Decal Лаптоп Trackpad Налепница за Macbook Pro Воздух Ретината 11 12 13 15 инчен Mac Ми Лаптоп Touchpad Кожата

DEN 269.00 283.20

Износ
check Во продавницата.


ЗА ПРОИЗВОДОТ
Она што се 's производ ?
- Тоа е креативен decal кои се специјално дизајнирани за лаптоп. Нека вашиот лаптоп да биде уникатен, велат goodbay да досадна.
Што е diffrence помеѓу овој decal и нормално хартија налепница?
- Јас т е направен од висок квалитет на винил материјал. Decal моделот е направен од страна на сечење, не со печатење.
На pettern се формираат со линии, така што може да dispaly жив визуелен ефект, само како becautiful tatoo на вашиот лаптоп.
Тоа е лесно да се користи ?
- Да, тоа е лесно да се примени и да се отстрани, на DIY водство е вклучена со decal заедно.
Decal нема да предизвика било каква штета на лаптоп површината.
Она што е нејзината функција ?
- 100% вода-доказ / масло-доказ, и долго трае и никогаш нема да згаснат.
Каде може да се применува оваа decal ?
- Тоа може да се примени на сите лаптопи, како што се : за MACBOOK,HP,DELL,ACER,LENOVO,ASUS,SONY,SAMSUNG..,
па дури и тоа може да се примени на автомобил,прозорец,скејтборд,гитара и сите други мазни површини.

Апликацијата Лаптоп Големина:
Air 11 инчен, Воздух 13 инчен, Про 13 инчен A1278, Про 15 инчен A1286, 12 инчен Ретината, Ретината 13 инчен, Ретината 15 инчен, Про 13 инчен A1706, Про 15 инчен A1707, Про 13 инчен A1708, Custom Size
боја:
Црна decal, Бела decal
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Водоотпорен:
Yes
Број На Модел На:
CTS-09
Бренд Име:
Coolism
Материјал:
ПВЦ
Функција:
Вода-доказ/Масло-доказ/Анти-нула
Достапни Боја:
црна или бела
Материјал:
Висок Квалитет На Отстранлив Винил
Поддржани модел:
За Macbook/HP/DELL/ASUS/ACER/Други
Точка име :
Креативни Лаптоп Decal Налепница
Други поддршка:
За сите лаптоп/chromebook/површина книга

Им се допаѓа и на купувачите..