• Продажбата
  • Ново
10.1 12 13 13.3 14 15.4 15.6 17 17.3 инчен Мека Лаптоп Ракав Случај Чанти Лаптоп Покрива Торба За Samsung Леново Asus Acer HP
zoom_in

10.1 12 13 13.3 14 15.4 15.6 17 17.3 инчен Мека Лаптоп Ракав Случај Чанти Лаптоп Покрива Торба За Samsung Леново Asus Acer HP

DEN 322.00 374.40

Износ
check Во продавницата.


Лаптоп торба за Лаптоп ракав Лаптоп Случај Компјутер Торба Покрие Торбичка 7" 9.7" 10" 11.6" 12" 13" 13.3" 14" 14.4" 15" 15.4" 15.6" 17" 17.3" 17.4"
Насмевка лаптоп, лаптоп случај ракав торба За 7 10 12 13 14" 15 15.6 17 инчен Netbook Компјутер За Asus HP Acer Леново
Карактеристики :
100% Сосема Нов И Висок Квалитет.
1) Се направени од високо-квалитет Neoprene материјал, лесна тежина, супер меки, водоотпорен, дише, заштитете го вашиот лаптоп од гребење, шок и прашина;
2) Сликите се печатени на двете страни од ракав од срце сублимација/трансфер, не исчезнат и да се перат;
3) Двојно патент дизајн, лесен за употреба;
4) на Овој ракав може да се користи како mouse pad, исто така;
5) Дебела баласт, мазна, не-нула внатрешни работи;
6) Прифати свој уметничко дело.
Опис :
1) Димензија : 7"23.5 x 17.0 cm
10" 28.0 x 20.5 cm
12" 30.0 x 23.0 cm
13"33.5 x 24.5 cm
14"36.0 x 27.5 cm
15"39.0 x 29.0 cm
17"42.0 x 32.0 cm
2) Материјал : Neoprene
3) Одговара : 7" фит 7/7.7/7.9/8.0 инчен таблет компјутер
10" фит 10/10.1/10.2 инчен таблет netbook lapop pc
12" фит 11.6/12/12.1 инчен таблет netbook lapop pc
13" фит 13/13.3 инчен таблет netbook лаптоп компјутер
14" фит 14/14.1/14.4 инчен лаптоп netbook компјутер
15" се вклопуваат 15/15.4/15.5/15.6 инчен таблет netbook лаптоп лаптоп компјутер
17" фит 16/17/17.3/17.4 инчен лаптоп, лаптоп компјутер компјутер
Забелешка : може да постојат 0.5-1.8 cm отстапување , ве Молиме проверете која големина ракав одговара на вашиот лаптоп! Таа има внатре рачка од ракав, s o тоа не може да патент целосно кога се отвори справи. Ви благодариме за вашиот разбере.
Пакет Содржина :
1 парче x торба за лаптоп(големина зависи од вас)
Вистински слики : Некои слики може да биде имаат малку различни во Боја и светлина и чистота,се надевам, ќе може да се разбере.

Големина:
10 inch, 12 inch, 13 inch, 14 inch, 15 inch, 17 inch
Затворање Тип:
Патент
Стил:
Лагер Ракав
Бренд Име:
BINYEAE
Стил:
Fasion
Тип:
Лаптоп Ракав
Материјал:
neoprene
Шаблон Тип:
Печати
Пакет:
No
Број На Модел На:
Торба за лаптоп
Пол:
Жените
Применливи модели:
ForMacBook ер/pro/ретината
is_customized:
Yes
Објектот:
лаптоп торба ракав
Функција:
водоотпорен лаптоп ракав
Одговара за 1:
за macbook air
Одговара за 2:
За macbook Pro 13.3 15.4 инчен 17.3
Одговара за 3:
За Macbook Ретината
Одговара за 4:
За Hp Dell Леново Acer Asus
одговара за 5:
За 7 9.7 10 11.6 13 13.3 14 15.4 15.6 17.3 17.4
Одговара за 6:
neoprene торба за лаптоп

Им се допаѓа и на купувачите..