• Продажбата
  • Ново
Универзална Сунѓерот Лаптоп Случај Ракав Торба Торбичка За Macbook Pro Air 11 13 15 инчен Лаптоп Заштитник Shockproof Покрие Ракав Торба
zoom_in

Универзална Сунѓерот Лаптоп Случај Ракав Торба Торбичка За Macbook Pro Air 11 13 15 инчен Лаптоп Заштитник Shockproof Покрие Ракав Торба

DEN 361.00 501.60

Износ
check Во продавницата.


Универзална Сунѓерот Лаптоп Случај Ракав Торба Торбичка За Macbook Pro Air 11 13 15 инчен Лаптоп Заштитник Shockproof Покрие Ракав Торба Карактеристики : -се Задржи вашиот Лаптоп целосно покриен со тенок одговара. -Перница вашиот лаптоп, апсорбира шоковите и спречува испакнатини, инциденти, и гребнатини за вашиот лаптоп. -Изработени од мек, висок квалитет на вештачки сунѓерот ,силни и издржливи, долг живот употреба. -Преносни и лесни да ги заштити вашиот уред, каде и да го земе. Карактеристики : Материјал : сунѓерот + полиестер Боја : како на слики Димензија : само 11,6" интер големина : 300x200x20mm,надворешниот големина : 305x205x20mm 13.3" интер големина : 330x230x25mm,надворешниот големина : 335x240x25mm 15.4" интер големина : 364x250x30mm,надворешниот големина : 378x265x30mm (Забелешка : вашиот уред големина мора да се во рамките на внатрешниот големина опсег , или не можете да ја користите.) Пакет се вклучени : 1 x Ракав Торба (не се вклучени било кој уред.) За Плаќање 1.ние прифаќаме Alipay ,Ние се прифати преку secure уплатата Зачувам. 2.Плаќањето мора да се изврши безбедно уплатата Зачувам. 3.Ако не можете да проверите веднаш по затворите,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена За Испорака 1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. 2.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Големина:
11 inch, 13 inch, 15 inch
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Лагер Ракав
Стил:
Fasion
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Eagwell
Тип:
Лаптоп Ракав
Применливи модели:
Macbook
Број На Модел На:
Универзална Лаптоп Ракав Торбичка Случај
Пакет:
No
Материјал:
сунѓерот + полиестер

Им се допаѓа и на купувачите..