• Ново
Нови Оригинал, За Леново G50 G50-45 G50-70 G50-80 Z50 Z50-45 Palmrest Покрие Горниот Случај + Дното Случај AP0TH000400 AP0TH000800
zoom_in

Нови Оригинал, За Леново G50 G50-45 G50-70 G50-80 Z50 Z50-45 Palmrest Покрие Горниот Случај + Дното Случај AP0TH000400 AP0TH000800

DEN 1766.40

Износ
check Во продавницата.

Состојба Оригинални и Нови PN AP0 TH000400 AP0 TH000800 Одговара G50 G50-45 G50-70 G50-80 Z50 Z50-45 Z50-70 Z50-80 Пакетот вклучува 1pcs Забелешка Провери Picutre или FRU пред да го купат овој објект

Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Леново
Стил:
бизнис
Стил:
Лаптоп Случаи
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Број На Модел На:
G50 G50-45 G50-70 G50-80 Z50 Z50-45

Им се допаѓа и на купувачите..