• Ново
9 Мобилен Батеријата За ProBook HP 4520s 4321s 4525s 4420s 4421s HSTNN-DB1A PH06 PH09 593572-001 7800mAh
zoom_in

9 Мобилен Батеријата За ProBook HP 4520s 4321s 4525s 4420s 4421s HSTNN-DB1A PH06 PH09 593572-001 7800mAh

DEN 1386.24

Износ
check Во продавницата.

Карактеристики : Висок квалитет на батеријата, 100% Сосема нов Литиум-Јонска батерија. 100% Компатибилен со оригиналниот производител опрема и полначи. Интегрирани microchip го спречува преполнувањето, се прегрее и да се обезбеди краток спој заштита.
Спецификации : Батерија Тип : Li-ion
Напон : 10.8 V Капацитет : 7800m Ah Coror : Црна Тежина : 500g Состојбата на Батеријата : Сосема Нов, 100% ОЕМ Компатибилен Гаранција : 12 месеци
Компатибилен Дел Броеви :
HSTNN-IB1 A HSTNN-CB1 A HSTNN-DB1 A
HSTNN-CBOX HSTNN-LB1 A HSTNN-Q78 C
HSTNN-Q78 C-3 587706-761 HSTNN-Q78 C-4
HSTNN-Q81 C HSTNN-Q81 C-3 HSTNN-Q81 C-4
HSTNN-W79 C-5 HSTNN-W79 C-7 HSTNN-W80 C
HSTNN-I86 C-3 HSTNN-I86 C-4 HSTNN-I86 C-5
HSTNN-I85 C-3 HSTNN-I85 C-4 HSTNN-I85 C-5
HSTNN-LB1 A 587706-761 587706-751 PH06
593572-001 BQ350 AA HSTNN-CB1 A PH09
Компатибилен Одговара Модели :
За HP
Compq 320 Compq 321 Compq 325
Compq 326 Compq 420 421 Compq
Compq 620 Compq 621
4320t 420 425 625 620
Pro Book 4320s Pro Book 4321s Pro Book 4325s
Pro Book 4326s Pro Book 4420s Pro Book 4421s
Pro Book 4425s Pro Book 4520s
Плаќање :
Ние го прифатат плаќање и преку Зачувам (Alipay).
На Плаќање мора да бидат примени во рок од 7 дена по аукции заврши.
- Постои никаква царина или данок во нашата цена.
- Ако треба express, ве молиме ни e-mail и да додадете екстра превоз .
Испорака :
Ние брод на објектот од страна на Меѓународната Регистрација на Воздухот-Mail по целосната исплата добиле освен во САД.
Ние обезбеди Меѓународни E пакет на услуги за превозот во САД . Тоа е брз ,безбедноста на превозот метод на САД.
Објектот ќе биде предаден во 23 работен ден по уплатата примени.
Нормално ќе може да се добие објект во 10-25 работни дена . Жал ни е дека тоа ќе потрае малку подолго време (понекогаш ќе биде еден или два месеци) да Уругвај и така натаму, па искрено се надеваме дека може да се разгледа внимателно пред да нарачате, со цел да се избегне губење на вашите пари и време.

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
4525s
Бренд Име:
HSW
Батеријата Напон:
10.8 V
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Компатибилен Бренд:
HP
Тип:
Li-Ion

Им се допаѓа и на купувачите..