• Ново
6 Ќелија Лаптоп со Батерија за Acer eMachines E510 E520 E720 G420 G520 G620 G720 TravelMate 7230 7330 7530 7530G 7730 7730G AS07B52
zoom_in

6 Ќелија Лаптоп со Батерија за Acer eMachines E510 E520 E720 G420 G520 G620 G720 TravelMate 7230 7330 7530 7530G 7730 7730G AS07B52

DEN 1040.64

Износ
check Во продавницата.

Карактеристики : Висок квалитет на батеријата, 100% Сосема нов Литиум-Јонска батерија. 100% Компатибилен со оригиналниот производител опрема и полначи. Интегрирани microchip го спречува преполнувањето, се прегрее и да се обезбеди краток спој заштита.
Спецификации : Батерија Тип : Li-ion
Напон : 10.8 V 11.1 V (Не се работи за 14.4 V или 14.8 V) Капацитет : 5200m Ah Coror : Црна Тежина : 380g Состојбата на Батеријата : Сосема Нов, 100% ОЕМ Компатибилен Гаранција : 12 месеци
Компатибилен Дел Броеви :
AS07 B31, AS07 B32, AS07 B41, AS07 B42, AS07 B51, AS07 B52, AS07 B61, AS07 B71,
AS07 B72, AS07 B75, MS2221 Компатибилен Одговара Модели :
За Acer
e Machines E510 e Machines E520 e Machines E720
e Machines G420 e Machines G520 e Machines G620
e Machines G720
Travel Mate 7230 7330 7530 7530 G 7730
Travel Mate 7730 G
Extensa 7230 7630
Пакард Бел Easy Note Серија LJ61 LJ63 LJ65 LJ67 LJ71 LJ73 LJ75
Плаќање :
Ние го прифатат плаќање и преку Зачувам (Alipay).
На Плаќање мора да бидат примени во рок од 7 дена по аукции заврши.
- Постои никаква царина или данок во нашата цена.
- Ако треба express, ве молиме ни e-mail и да додадете екстра превоз .
Испорака :
Ние брод на објектот од страна на Меѓународната Регистрација на Воздухот-Mail по целосната исплата добиле освен во САД.
Ние обезбеди Меѓународни E пакет на услуги за превозот во САД . Тоа е брз ,безбедноста на превозот метод на САД.
Објектот ќе биде предаден во 23 работен ден по уплатата примени.
Нормално ќе може да се добие објект во 10-25 работни дена . Жал ни е дека тоа ќе потрае малку подолго време (понекогаш ќе биде еден или два месеци) да Уругвај и така натаму, па искрено се надеваме дека може да се разгледа внимателно пред да нарачате, со цел да се избегне губење на вашите пари и време.

Пакет:
Yes
Бренд Име:
HSW
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V
Број На Модел На:
G420
Компатибилен Бренд:
Acer
Тип:
Li-Ion

Им се допаѓа и на купувачите..