• Продажбата
  • Ново
30 Чиста Слатка Бои 10ml лак Класична Серија Светла Брзо се Исуши Ноктите Лак Флуоресцентни Сјај Прекрасни Печат Гел
zoom_in

30 Чиста Слатка Бои 10ml лак Класична Серија Светла Брзо се Исуши Ноктите Лак Флуоресцентни Сјај Прекрасни Печат Гел

DEN 98.00 112.32

Износ
check Во продавницата.

Карактеристики : 100% Сосема нов и неискористени Тежина : 10ml Боја : 30 бои Шише : стакло Како да го користите : 1. По исечените нокти, обложена со слој на оклоп база на масло 2. По база на масло е целосно сува, се применуваат обичен лак 3. Се применуваат лак магичен преобразба врвот масло по суво. (Забелешка : Бидете сигурни да палто врвот на нафта по обичен лак целосно сува, во спротивно тие ќе се исуши многу бавно) Пакет се вклучени : 1 x Помине Уметност полски

Бренд Име:
БУ-Bauty
НЕТО-WT.:
10ml
Број На Модел На:
M0873-01
Количина:
1 шише
Состојка:
Лак
Тип На Објект:
Лак
боја:
30 бои

Им се допаѓа и на купувачите..