• Ново
12pcs/многу Моќен Slingshot Еластична Станот на Гумени Бендот Катапулт Комплет Наместен со 4 Боја за Надворешна Slingshot Пукање Пракса
zoom_in

12pcs/многу Моќен Slingshot Еластична Станот на Гумени Бендот Катапулт Комплет Наместен со 4 Боја за Надворешна Slingshot Пукање Пракса

DEN 263.52

Износ
check Во продавницата.


Функција :
Висока еластичност, висока точност .
Ултра-влакна silencer џеб, уредно сечење.
Погоден за спорт конкуренција , како што се снимањето ,лов ,и така натаму.
Практична и издржлива.
Спецификација :
Материјал : гума
Боја : Како на сликата
Забелешка : за испорака на боја е по случаен избор
Пакет се вклучени :
12pc x Еластична бендови

Тип:
Лак & Стрелка Сет
Бренд Име:
МАК
Употреба:
Снимање
Број На Модел На:
HW0165
Количина:
12pcs
боја:
Како слика (испорака на боја е случајна)
Име:
slingshot гумени бендот
Материјал:
Гума

Им се допаѓа и на купувачите..