• Продажбата
  • Ново
Хром/црна повлече Кујна Тапа Вртливата Платформа Монтирани кујна кран Една Дупка Тапа,Миксери & Чешмите се повлече туш главата
zoom_in

Хром/црна повлече Кујна Тапа Вртливата Платформа Монтирани кујна кран Една Дупка Тапа,Миксери & Чешмите се повлече туш главата

DEN 3222.00 4296.00

Износ
check Во продавницата.

карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни месинг Изградба Висок квалитет на хром Заврши еден лост кујнски мијалник тапа со повлече туш главата Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти. Може да се чистат со благ сапун за да се обезбеди не-оцрни живот блесне Целосно со топли и ладна вода црева & додатоци Доаѓа со 24 месеци производство warrany
1. Материјал славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо. Нашите чешми се направени од високо-чистота солидна месинг(H59 месинг), која има силна физичка сопственост и да се минимизира веројатноста за корозија и ' рѓа се случуваат. 2.Занает : Низок квалитет тапа само обработени од страна на метар струг, тоа доведе до лоша изработка; 3 пати полирање направена на работното парче груб, singe хром позлата направи нема никаква смисла да анти-корозија.Нашите чешми обработени од страна на прецизни machineries, компоненти со фитинг димензија врши одлична изработка на чешми;пет пати полирање, направени на работното парче огледало површина Бакар+Никел+Хром позлата, долготрајни анти-корозија и сјајна. 3.Вентили : вентил е клучен дел од било тапа.Низок квалитет чешми со недоволно изграден вентили може да значи вода, протекување и expensice поправки. Нашите чешми користиме високо квалитетни керамички вентили,кој го издржат 500000times користење без истекување и да се обезбеди непречено да се отвори-затвори ние Сега се прифати Alipay,TT,Western Union,Credi Картичка,итн.

Спреј Тип:
Извлечете
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Површински Третман:
Полиран
Бренд Име:
Tuqiu
Стил:
Современа
Површина По Завршувањето:
Хром
Број на Рачки:
Една Рачка
Rotatable Или Не:
Yes
Број На Модел На:
DL-KF82131
Вентил Core Материјал:
Керамички

Им се допаѓа и на купувачите..