• Продажбата
  • Ново
Природна Боја Мека Голема Брановидна Коса, Перики Темно Кафена Долга Кадрава BJD Кукла Перика 1/3 1/4 1/6
zoom_in

Природна Боја Мека Голема Брановидна Коса, Перики Темно Кафена Долга Кадрава BJD Кукла Перика 1/3 1/4 1/6

DEN 701.00 787.20

Износ
check Во продавницата.


Читање пред да нарачате :
Одговараат за 1/3 BJD главата круг за 22-24cm
Одговараат за 1/4 BJD главата круг околу 17-18cm
Одговараат за 1/6 BJD главата круг околу 15-16.5 cm
На перика капа имаат elsatic бенд ,големината може да бидат прилагодливи малку.

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Тип:
Дериватни Производ
BJD/SD Атрибут:
Перика
Пластични Тип:
ПВЦ
Број На Модел На:
перика 012
Бренд Име:
Miao Мама пи wawa
Mfg Серија Број:
Фантазијата
Предупредување:
за кукла употреба
Материјал:
Пластични

Им се допаѓа и на купувачите..