• Продажбата
  • Ново
24pcs/многу 25 * 10мм semicircle дупка жолта боја хардвер Мала Железна кука
zoom_in

24pcs/многу 25 * 10мм semicircle дупка жолта боја хардвер Мала Железна кука

DEN 62.00 95.52

Износ
check Во продавницата.

24pcs/многу 25 * 10мм semicircle дупка жолта боја хардвер Мала Железна кука
Превозот метод Ако цел е од голема вредност или тешки пакет , ние ќе го испрати со Брзо се изрази , како што се Русија Изразат SPSR, Fedex, DHL, UPS-от, итн.
Царина купувачот треба да биде одговорен за царина на destinantion за тоа е исклучено во нашата понуда. Повратни информации Доколку имате некои проблеми во однос на бојата,големината,квалитетот или други проблеми,ве молиме контактирајте со нас пред да ни даде неутрален/негативна повратна информација.Ние топло сакал да ви даде задоволително решение. Ние ќе остави позитивни повратни информации штом Aliexpress ни овозможува да ја напуштат повратни информации. Ако сте задоволни со нашите производи, топло очекува вашиот Пет-Ѕвезда повратни информации. Ние ќе работиме напорно за да ви дадат задоволителна услуга. Вашето мислење е многу важно за нас. Искрено се надевам дека ќе ја напушти позитивни повратни информации за нас. Многу ви благодарам и ви посакувам добро купување. Ви благодариме за посетата на нашата продавница!

Бренд Име:
Wonzeal
Материјал:
Железо
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
2510

Им се допаѓа и на купувачите..